Kişisel Blog, Kapak Fotoğrafları

14 Şubat 2013 Sevgililer Günü Sözleri

14 Şubat 2013 Sevgililer Günü Sözleri
paylas 14 Şubat 2013 Sevgililer Günü Sözleri

Merhaba değerli takipciler 14 şubat sevgililer günü yaklaştıkça bende bu doğrultuda sizlere içerikler hazırlayıp sunuyordum.Bugün ise kafamdaki içerik 14 Şubat 2013 Sevgililer Günü Sözleri olarak belirledim.Dün sizlere 14 Şubat 2013 Sevgililer Günü Kapak Fotoları ile ilgili bir yazı paylaşmıştım.  sözleri ile sevgilinize iltifat edebilir, hatta bu içeriğimi 14 şubat sevgililer günü mesajları olarak kullanabilirsiniz.Laf uzatmadan sizlere  14 şubat 2013 mesajları ile başbaşa bırakıyorum.

 • Bir demet gül vermek isterim sana. Güllerden güzelsin aslında. Gülü bir gün, seni sonsuza dek seviyorum.
 • Eğer gökyüzü bir parça kâğıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki.
 • Bazı rüyalar diğerlerinden daha uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajı okuyor. Sevgililer günün kutlu olsun!
 • Sen günesin doğduğu, karanlığın bittiği yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin. Sevgililer günün kutlu olsun!
 • Sana dalgalardan kalem yaptım ve kıyıya seni seviyorum yazdım, sen de inandın değil mı? Sen delisin, seni sevmedim, sana bağlandım sana taptım.
 • Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca asık olup seni düşündüm… Sevgililer günün kutlu olsun!
 • Bu sevgililer gününde beyaz bir güvercin yolluyorum sana kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat
 • Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana “sevgilim!” diyebildiğim için kendimi çok şanslı görüyorum.
 • Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin. Sevgililer günün kutlu olsun.
 • Beni karanlıktan aydınlığa, yalandan gerçeğe, ölümden ölümsüzlüğe götürdüğün için teşekkürler. Seni seviyorum. Daha nice günlere hep birlikte canım

Bir önceki yazımız olan İsyan Sözleri 2013 başlıklı makalemizde Aşk ve sevgi sözleri, isyan mesajları ve İsyan Mesajları 2013 hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlar:

sevgililer günü mesajları 2013,14 şubat sevgililer sözleri

paylas 14 Şubat 2013 Sevgililer Günü Sözleri

2 Yorum

 1. pay day loans 17 Şubat 2013 at 14:28 - Reply

  I appreciate the good work you are doing! I’ve really enjoyed reading it. You’ve arouse me a great interest. I’ll investigate it more. Keep up doing it!

 2. buy steroids online 18 Şubat 2013 at 19:49 - Reply

  Nice! How can I sign up for RSS to your blog? Thanks!

Yorum yazın