Kişisel Blog, Kapak Fotoğrafları

Komik Sözler 2013

Komik Sözler 2013
paylas Komik Sözler 2013

Merhaba arkadaşlar Birbirinden komik sözler ile karşınızdayız.2013 yılı için hazırlamış olduğumuz Komik Sözler 2013 ile arkadaş çevrenize şakacı kimliğinizi gösterebilir.Arkadaşlarınızı güldürebilir ve eğlendirebilirsiniz.Sizler için özenle seçilmiş olan bu komik sözleri umarım beğenirsiniz.

2013 Komik Sözleri Msn iletiniz de  Facebook durumlarınızda paylaşarak ilgi çekebilirsiniz.İşte  2013 Komik Sözler karşınızda umarım beğenirsiniz..

Komik Sözler 2013

Seviyom ama kimi Entatlıbirini Nasıl söylesem sana İlk harflere baksana.

Sakın aşık olup ayrılan kisiyi sevmeyin çünki o sizi yara bandı olarak kullanır

eski sevgilim selam diye mesaj attı, aşkımsın dedi, biz ayrıldık dedi biliyorum dedim bende zaten a.s kimsin demiştim.:D

Sana sarilmayı o kadar çok seviyorum ki çünki o dakikalarda yüzünü görmüyorum, kalbinde bana yer yoksa merak etme ben ayakta giderim.

Hayat yazar biz sadece oynarız artık kimin işine gelirse şahsen ben bu hayattan nasibimi aldım şimdide hayatın benden çaldığı mutluluğu arıyorum.

 

Bir önceki yazımız olan Mafya Sözleri 2013 başlıklı makalemizde Aşk ve sevgi sözleri, Kısa Mafya Mesajları ve Kısa Mafya Mesajları 2013 hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlar:

komik sözler 2013,arkadaş sözleri,arkadaşa sevgi sözcükleri,arkadaş sevgisi sözler

paylas Komik Sözler 2013

Yorum yazın