Kişisel Blog, Kapak Fotoğrafları

Romantik Sevgi Sözleri

paylas Romantik Sevgi  Sözleri

 Romantik Sevgi  Sözleri

Çok sevmeyeceksin mesela. O daha az severse kırılırsın. Ve zaten genellikle o daha az sever seni, Senin onu sevdiğinden..

Seni Seviyorum, Çünkü; Her sabah kalktığımda yaşamak için tek nedenim, sen varsın.. Fakat seni sevmek için binlerce nedenim var..

Seni seninle yaşamak varken, seni sensiz yaşamak acı veriyor bana.. Bu söz ömrümden kalbime gelsin, hep mutlu olun.. Seni seviyorum!

Sevmek; seviyorum demek değildir! Yüreğinle hissetmektir ve aşk yanında olanı değil bazen gelmeyecek olanı beklemektir. Seni çok seviyorum Zafer!

Sen tatlı bir liseli, bense hayatı olmayan bir serseri.. Beni hor görme ve liseli, bu serseri liselinin eseri..

Seni seviyorum senin sevmediğini bile bile sevdim belki seversin diye sevdim belkide seni özlemenin bile güzel olduğu için seni sevdim hiç pişman değilim son nefesim değil son nefesimi verdikten sonra bile seni sevmeye devam edeceğim..

Aklıma sen gelince birden durgunlaşıyorum, sadece ve sedece seni düşünüyorum, içimde hep bir umut taşıyorum, biliyorum sadece kendimi kandırıyorum ama ne yapıyım elimde değil seni çok ama çok seviyorum.

Seni çok seviyorum esmer meleğim hayatımın anlamı yaşam sebebim ALLAH’ımın bana lütfettiği en değerli hazinem ve tek varlığımsın iyiki benimsin iyiki hayatımdasın seni çokların ötesi seviyorum

Sevgilim mucize gibi girdin hayatıma, ümidimin bitmek üzere olduğu biranda gelip gözyaşlarımı sildin. Çok kavga edip ayrıldık biliyorum ama hiç bırakmadık birbirimizi.. Seni seviyorum umudum gözyaşım ağlayışlarım gülüşlerim gökyüzüm!

Bir önceki yazımız olan Romantik Aşk Sözleri başlıklı makalemizde aşk mesajları, aşk smsleri ve aşk sözleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlar:

ehtirasli sozler,ehtirasli mesajlar,ehtirasli sevgi mesajlari,ehtirasli sevgi sozleri,ehtirasli smsler,erotik aşk sözleri,ehtrasli sozler,seksi aşk mesajları,ehtirasli ,erotik aşk mesajları,erotik sevgi sozleri,erotik sözler,erotik ,ehtirasli sevgi,seksi sevgi mesajlari,ehtrasli mesajlar,seksı ask sozlerı,seksi mesajlar,erotik smsler,romantik ehtirasli sozler

paylas Romantik Sevgi  Sözleri

Yorum yazın