Kişisel Blog, Kapak Fotoğrafları

Mynet çanak okeyde para gönderme

Mynet çanak okeyde para gönderme
paylas Mynet çanak okeyde para gönderme

Merhaba arkadaşlar Bu yazımda sizlere Mynet Çanak okey de basit görülse de bilinmeyen bir olay olan Mynet Çanak okeyde para gönderme konusunu anlatacağım.Aslında çok basit olan bu yöntem ile arkadaşlarınıza para gönderebilir ve aynı anda sizde para kazanabilirsiniz.Tabi ki önemli unsur ne kadar çok arkadaş o kadar çok para demektir.

Facebook çanak okey ml gönderme işlemini sizler için resimli olarak anlatacağım.İlk olarak Facebook tan Mynet Çanak okey e giriş yapıyorsunuz.Açılan ilk pencerede resimde gördüğünüz yer olan arkadaşlarınıza iniyorsunuz.

Mynet Canak Okey Para Gönderme Mynet çanak okeyde para gönderme

Mynet Canak Okey Para Gönderme

 

Resimde Gördüğünüz gibi yapmanız gereken arkadaşlarınızın avatarları altında bulunan Gönder seçeneğine tıklıyorsunuz.Gönder seçeneğine tıkladıktan sonra karşınıza şu ekran gelecektir.

Mynet Canak Okey Para Gönderme 1 Mynet çanak okeyde para gönderme

Mynet Canak Okey Para Gönderme 1

Send Reguest dediğiniz anda parayı göndermiş oluyorsunuz.Gerisi arkadaşınızın kabul etmesi olacak ederse sizede karşılık olara para gelecektir.Bunu listenizdeki Tüm arkadaşlarınıza Yapabilirsiniz.

İyi oyunlar Bol şanslar

Bir önceki yazımız olan Armut Tatlısı başlıklı makalemizde Armut Tatlısı, Armut Tatlısı Malzeme Listesi ve Armut Tatlısı tarifi hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlar:

canak okeyde para yollama,facebook mynet çanak okey para gönderme,çanak okeyde para gönderme,face anak okey,mynet çanak okeyde ml gönderme,facebook çanak okey para gönderme,facebook mynet çanak 101 okey para gönderme,mynet çanak okey arkadaşına para gönderme,mynet çanak okey gönder yazısı cıkınca 2000 ml kazanma

paylas Mynet çanak okeyde para gönderme

2 Yorum

  1. Alperen 23 Şubat 2013 at 14:26 - Reply

    Bende Gönder e basmıyo

    • admin 23 Şubat 2013 at 16:41 - Reply

      Tarayıcınız ile ilgili bir sorundur bu kesinlikle Hangi tarayıcı ile bağlanıyorsanız geçmişi silin düzelecektir

Yorum yazın