Kişisel Blog, Kapak Fotoğrafları

Ask fm hediye hilesi

Ask fm hediye hilesi
paylas Ask fm hediye hilesi

Bir sosyal paylaşım uygulaması oldu artık ask fm ve en çok aranan şey işe ask fm de nasıl ikinci bir hediye yollarım olayı.Bu olay mümkün müdür peki; Tabiki de evet Bir eklenti ve biraz web brovser ayarı ile bunu yapmak mümkün olacaktır.İsterseniz nasıl yapacağınıza değinelim.
Öncelikle bu eklentiyi indiriyoruz. http://www.upload.gen.tr/d.php/www/5pbd27kn/askfmhediye.rar.html

Daha sonra indirdiğiniz dosyayı açıyoruz.Açılan dosyada .user.js uzantılı bir dosya olacak.Google Chromemizde sağ üstte bulunan ingiliz anahtarına tıklayın. Ayarlar sekmesine tıklayın >> Uzantılara Tıklayın >> RAR dan çıkarmış Olduğunuz user.js dosyasını Google Chromemizdeki uzantılar sekmesine sürükleyin ve bırakın.Karşınızda yer alan ekle butonuna tıklayıp tamamlıyoruz.Yapmanız gereken sadece ask fm sayfanızı yenilemek olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Burçlarda ilişkiler başlıklı makalemizde Burçlarda ilişkiler, erkekler kadınlardan ne ister ve erkekler kadınlardan yatakta ne bekler hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlar:

ask fm hediye yollama hilesi,ask fm hediye nasıl gönderilir,ask fm bedava hediye yollama, 2014,ask fm de hediye nasıl konur,ask fm de kontorden nasil hediye yollanir,ask fm hediye yollama hiles,ask fm de fotograf yollama,ask fmde hediye nasıl gönderilir,telefondan

paylas Ask fm hediye hilesi

Yorum yazın