Bitcoin Neden Düşüyor Son Dakika 2022: 0 Noktasına Mı Gelindi?

Sıradaki içerik:

Bitcoin Neden Düşüyor Son Dakika 2022: 0 Noktasına Mı Gelindi?

e
sv

Fenerbahçe Transfer ve Fenerbahçe Transfer Haberleri Gündemi Sarsıyor!

Fenerbahçe Transfer

Türkiye’nin en büyük spor kulüplerinden bir olan Fenerbahçe Transfer e doymuyor ve Fenerbahçe Transfer Haberleri gündemden düşmüyor. Jorge Jesus ile birlikte Türkiye gündemine oturan Fenerbahçe; Bruma ve Lincoln Henrique transferleriyle de spot ışıklarını üzerine çekmişti. Aynı zamanda Real Madrid efsanesi Marcelo transferini de bitirmeye çalışan Fenerbahçe hız kesmeden diğer alanlarla da yakından ilgileniyor.

Fenerbahçe Transfer ve Fenerbahçe Transfer Haberleri

Fenerbahçe Transfer ve Fenerbahçe Transfer Haberleri Gündemi Sarsıyor!

Bu noktada sarı lacivertli takım Dimitris Itoudis ile anlaşmaya vardığını resmen açıkladı. Futbol takımının yanı sıra Basketbol takımına da büyük yatırımlar yapan sarı lacivertliler başantrenörlük görevi için Dimitris ile 3 yıllık sözleşme imzalıyor!

Fenerbahçe Transfer Son Dakika – Dimitris Itoudis kimdir?

Fenerbahçe Transfer Son Dakika olarak gündeme düşen Dimitris Itoudis iki Euroleague şampiyonluğu bulunan oldukça tecrübeli bir koçtur. Dimitris, 8 Eylül 1970 tarihinde Yunanistan’ın Trikala şehrinde doğmuştur. Koçluk kariyerine 1990-1992 yılları arasında Zagreb’in U-18 takımında başlayan Dimitris kariyer basamaklarını çok hızlı çıkmıştır.

Dimitris aynı amanda 1999-2012 yılları arasında, Zeljko Obradovic’in de yardımcılığını yapmıştır. Bunun yanı sıra beş EuroLeague şampiyonluğu elde eden ekibin de parçası olarak görev yapmıştır. Rusya’nın EuroLeague’deki güçlü temsilcisi CSKA Moskova’nın başına geçen Dimitris EuroLeague kupalarını da bu takımla birlikte kazanmıştır. Aynı zamanda takımda geçirdiği 8 yıl boyunca VTB Ligi ve Rusya Ligi şampiyonluklarını elde etmiştir. 2016 ve 2019 yıllarında “Alexander Gomelskiy Yılın Koçu” ödülünü alırken CSKA ile çıktığı toplam 522 resmi maçta 420 galibiyet ile tarihi rekor kırmıştır.

Fenerbahçe Beko Transfer Sezonunu Çok İddialı Açtı!

Fenerbahçe Beko Transfer sezonunu Dimitris ile çok iddialı açtı. EuroLeague gibi Avrupa’nın en büyük kupasını daha önce kaldıran sarı lacivertliler kupayla arasını açmak istemiyor. Bu bağlamda kupayı daha önce kaldırmış ekipte yer alan ve hatta kendisi de iki kez olmak üzere kaldıran Dimitris’i renklerine kattı. Sarı lacivertli ekipten bu transfere yönelik yapılan açıklama şöyledir;

“Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımı, başantrenörlük görevi üç yıllığına Dimitris Itoudis ile antlaşma imzalanmıştır. Tecrübeli çalıştırıcı Başantrenörümüzün kariyerinde iki EuroLeague şampiyonluğu bulunmaktadır…”

Yaziyo.net ile en güncel ve en doğru haberlere sizde ulaşabilirsiniz. Daha fazlası için takip edebilir ve yorumlarda fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli