Çocuklara 8 Sağlıklı Atıştırmalık

Sıradaki içerik:

Çocuklara 8 Sağlıklı Atıştırmalık

e
sv

Google Play’de Bulabileceğiniz En İyi 3 Korku Oyunu

Google Play Korku Oyunu

Bilgisayar ve PS’lerde korku oyunları oldukça moda. Ancak kullanıcılar her zaman elinin altında olabilecek korku oyunlarına da oldukça ilgi duyuyor. İşte size Google Play’de bulabileceğiniz en iyi 3 korku-gerilim oyunlar.

Korku ve gerilim tarzı oyunlar Android telefonların olmazsa olmazı. Bu oyunlar kategori olarak diğerlerinden zayıf olsa da yüzlerce oyun arasından sıyrılan ve mükemmel olarak nitelendirilen oyunlar da yok değil.

Google Play’de Bulabileceğiniz En İyi 3 Korku Oyunu

İşte bu senenin en iyi 3 mobil korku oyunu.

Mental Hospital Korku Oyunu

Mental Hospital Korku Oyunu

1- Mental Hospital

AGaming + firması tarafından üretilen ve serinin son oyunu olan Mental Hospital 4, bu senenin en iyi android korku oyunu. Oyunun kontrolleri ve grafikleri çıtayı bir hayli yukarı çıkartırken, hikaye de bir korku filmini aratmıyor. PT’nin ev ve ortam dizaynını, Outlast’ın el kamerası görüşünü birleştiren oyun karanlık ortamlarda el kamerasından bulunan gece görüş özelliği ile daha keyifli bir oyun deneyimi sunuyor. Oyunda bulunan JumpScair adındaki yaratıklar ve olur olmadık yerlerde açılıp kapanan kapılar gerilime ayrı bir boyut katıyor.

The Eyes Korku Oyunu

The Eyes Korku Oyunu

2- The Eyes

Google Play’in en korkunç oyunları arasında yerini alan The Eyes yaratıklarını efsanevi Slender Man oyunundan ilham alarak geliştirmiş. Karakterinizin bulunduğu evden elindeki harita yardımı ile kaçması gerekiyor. Ancak evde yanlız değiliz. Oyunda bazı grafik eksikleri bulunsa da bunu kontroller ve ince detaylar tamamlıyor. Örneğin yaratıklar size yaklaştığı zaman karakteriniz daha hızlı nefes almaya ve korkmaya başlıyor. Oyunu tamamlamak için sizden istenilen parçaları evde bulmanız gerekiyor.

Slendrina Asylum Korku Oyunu

Slendrina Asylum Korku Oyunu

3- Slendrina: Asylum

İlk sırada bulunan Mental Hospital 4 gibi bu oyunun da serisi ve milyonlarca takipçisi bulunuyor. Slendrina: Asylum korku severler için tam donanımlı bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda bulunan kilitli kapılar ve toplamamız gereken 8 adet not bulunuyor. Tabi ki kilitli her kapının arkasından bir not çıkmıyor. Doğru anahtarla ve doğru kapı ile sonuca ulaşıyoruz. Kontrolleri iyiden daha öte olan oyunda karakterin can barı bulunuyor. Bu yüzden bir anda karşınıza çıkan hayaletlerden mümkün oldukça hızlı kaçmalısınız.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli