SEO Çalışmasında 2 Unsur: Meta Keywords Nedir Meta Description Nedir?

Sıradaki içerik:

SEO Çalışmasında 2 Unsur: Meta Keywords Nedir Meta Description Nedir?

e
sv

İnternetten Para Kazanma: Modern Çağda Aklını Kullan, Para Kazan

İnternetten Para Kazanma: Modern Çağda Aklını Kullan, Para Kazan

İnsanlar modern dünyada pek çok yöntem ile İnternetten para kazanma üzerine araştırma yapıyor ve gelir elde ediyor. Bu cümleyi okur okumaz kafanızdan oturduğun yerden para mı kazanılır yahu, kesin bir dolandırma yöntemi söyleyecek veya böyle bir şey olamaz dediğinizi duyuyoruz. Ancak Google ödüllü anketler tarafından anket başı ödeme alabileceğinizi ve ödemenin bizzat Google tarafından yapılacağını söylesek? Biraz ilginizi çektiğimizi düşünerek Google anket doldur ve kazan yönteminin nasıl işlediği konusuna geçelim.

İnternet üzerinden gelir elde etmek için  kullanabileceğiniz en güvenilir işlem anketörlük yapmaktır. Ancak çoğu anket şirketi ya ödeme vermiyor ya da çok düşük ücret veriyor değil mi? Dolayısıyla pek çoğumuz bu işe başlamadan bırakıyor ve çevresine de olmayacağını dile getiriyor. Ancak internetten para kazanma uygulamaları listesinin en başında güvenilir, dominant ve bilinirliği yüksek Google geliyor.  İşte bu noktada sizlere bilgi vererek pasif bir ek gelir sağlamanızda köprü görevi görüyoruz.

Google’ın Anket Sisteminde Mekanizma Nasıl İşliyor?

Google’ın Anket Sisteminde Mekanizma Nasıl İşliyor?

Google’ın Anket Sisteminde Mekanizma Nasıl İşliyor?

Google ödüllü anketler, Google Surveys tarafından geliştirilen bir anket sistemidir ve ödülde bu şirket tarafından verilir. Bu şirket, Google’a reklam olarak bağlı veya özel olarak oluşturulan anketler ile geri dönütler alınmaktadır. Anketlerde kişisel bilgileriniz isteğinize göre verilebilir veya gizli kalabilir. Bunun yanı sıra anketlere katılmak oldukça kolaydır ve kullanıcıdan herhangi bir birikim istemez.

Yine de Google Surveys uygulaması sizden bazı bilgiler istemektedir ve anket güvenliğini bu şekilde sağlamaktadır. Buna göre;

  • Boy-yaş ve cinsiyet bilgilerinin girilmesi
  • Hobi ve fobilerinizin nelerden oluştuğunun belirtilmesi
  • Öğrenim durumunuz (tahsil seviyesi)
  • Medeni durumunuz ve bu bağlamda çocuk sahibi olup olmadığınızı belirtmeniz

Bu bilgiler Google’ın veri gizleme politikası doğrultusunda saklı kalmakta ve korunmaktadır. Sizden habersiz veya isteğiniz dışında veriler başka şirketler ile paylaşılmamaktadır veya dağıtılmamaktadır.

Google Ödüllü Anketler Nasıl İndirilir ve Kurulur?

Google Ödüllü Anketler Nasıl İndirilir ve Kurulur?

Google Ödüllü Anketler Nasıl İndirilir ve Kurulur?

Google anket doldur ve kazan sistemine dahil olmak için öncelikle bu işlem için tasarlanmış uygulamayı telefonunuza kurmalısınız. Android için buradan bağlantıya giderek uygulamayı kurabilirsiniz. Veya IOS için de bu bağlantıyı kullanarak başarı ile telefonunuza uygulamayı indirebilirsiniz. Daha sonra uygulama içerisinden yukarıdaki bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurmalı ve anketleri görüntülemelisiniz.

Daha fazla ankete ulaşabilmek için uygulama içerisinde konum erişimine izin vermelisiniz. Konum erişimine izin vermek için şu adımları izleyin;

  1. Uygulama içerisinden “Ayarlar” bölümüne giderek “Kilit ekranı ve güvenlik” kısmına giriş yapmalısınız.
  2. Karşınıza gelecek ekranda “Konum ayarları” bölümüne girerek “Açık” seçeneğini seçmelisiniz.
  3. Telefonunuzun ilgili bölümünde konum paylaşımına da izin vermelisiniz.

Bu aşamalardan sonra artık daha fazla anket görüntüleyerek daha fazla gelir elde edebilirsiniz. Böylece diğer anketörlerden öne çıkacak ve daha kısa anketlerle karşılaşma ihtimaliniz de artacaktır.

Anket Nasıl Doldurulur ve Ne Kadar Ödeme Veriliyor?

İnternetten para kazanma konusunda Google kendisini en çok kanıtlamış ve en güvenilir şirketlerden bir tanesidir. Elbette bu popülerliğini bilinirliğine ve kalitesine borçludur. Dolayısıyla anketimi doldururum ama ödememi yapmazlar düşüncenizden kurtularak ön yargısız bir şekilde konuya yaklaşalım. Bulunduğunuz konum itibariyle metropol bir şehirde iseniz daha fazla anket görebileceğinizi ve daha fazla kazanabileceğinizi de unutmamalısınız. Tüm bu bilgiler ışığında Google tarafından size rastgele anketler gönderilecek ve belirli ödemeler verilecektir.

Bazı anketler uzun değerlendirmeler içerdiği için 10 TL’ye kadar çıkarken kısa anketler ise 0.50 kuruş gibi daha düşük ücretler vermektedir. Ortalama olarak anketlerde 1.80-2 TL arası ücret ödenmektedir ve uygulama yeni anketlerde bildirim de göndermektedir. Böylece telefonunuzla birlikte nereye giderseniz gidin gelen anketlerden haberdar olabilir ve katılım sağlayabilirsiniz.

Anket Ödemeleri Nasıl Çekiliyor ve Limit Var Mı?

Anketler tamamlansa dahi kısa süre içerisinde yenisi gönderilmektedir. Bu nedenle internetten para kazanma uygulamaları içerisinde en popüleri Google Surveys olmayı başarmıştır. Ödemeleri ise Android veya IOS hesabınıza otomatik olarak geçmekte ve dilediğiniz her şeye harcayabilmektesiniz. Dolayısıyla günlük sadece anketlerin gelmesini bekleyerek pasif bir gelir elde edebilirsiniz. Böylece “Playstore” veya “Appstore” harcamalarınızı azaltabilir ve belki de sadece anket gelirleri ile alışveriş yapabilirsiniz.

Yaziyo.net ile sizde Google ödüllü anketler de yerinizi alabilir ve hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz. Sonuçları yorumlar kısmında belirtebilir ve bilgi alışverişine katkıda bulunabilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli