Armut Faydaları

Sıradaki içerik:

Armut Faydaları

e
sv

LG G5 ve Yeni Arkadaşı Cam Plus

LG G5

LG G5, yeni ve modüler teknolojisi ile birçok açıdan avantaj sunuyor. İstenildiği zaman takılıp çıkarılabilen parçalar sayesinde o an neye ihtiyacınız var ise LG G5 size onu sunuyor. Kamera açısından kullanıcıya daha üst seviye deneyim sunmayı amaçlayan “LG Cam Plus” bunun yanı sıra daha bir çok özellik ile geliyor. İşte karşınızda LG G5’in yeni LG Cam Plus’ı.

LG G5 ve Yeni Arkadaşı Cam Plus

Telefonun kamera özelliklerini neredeyse ikiye katlayan LG Cam Plus, takılıp çıkarılabilir özelliği sayesinde kullanıcıya esnek bir kullanım sunuyor. Yani LG Cam Plus, video ve fotoğraf çekeceğiniz zaman takılıp, işiniz bittiği zaman çıkartılabiliyor. Bunun yanı sıra LG Cam Plus’un bir diğer özelliği ise telefona ek batarya seçeneği sunması. Yanlış duymadınız, LG Cam Plus, telefonun şarjı azaldığı durumlarda takılarak kullanıcıya ek batarya seçeneği sunuyor.

Kısa bir zaman önce tanıtımı yapılan LG G5, kendi tanıtımının yanı sıra “LG G5’in arkadaşları” adı altında birkaç takılıp çıkarılabilen çok fonksiyonlu aksesuarların tanıtımına da öncülük etmişti. Telefonun modüler yapısı sayesinde o an neye ihtiyacınız var ise size onu sunan LG G5 bu sayede tüm dikkatleri de üzerine çekmişti.

LG G5 Cam Plus

Cam Plus

Kamera özelliklerinde daha kolay kullanım ve daha iyi performans için özel olarak tasarlanmış LG Cam Plus, kullanıcının kamera kullanımı esnasında ihtiyacı olan ne varsa onu sunuyor. Bunun yanı sıra bu aksesuar telefona fazladan 1200 mAh’lik batarya kapasitesi sunuyor.

LG Cam Plus’un kullanıcıya sunduğu en büyük avantaj, kamera fonksiyonlarının fiziksel tuşlar ile kontrol edilebilir olması. Bu sayede LG G5 ile fotoğraf ve video kaydederken elinizde sanki bir Kanon marka fotoğraf makinesi bulunuyor gibi hissedeceksiniz.

Telefonun çıkarılabilir batarya bölümüne entegre edilmek için tasarlanan LG Cam Plus, dokunmatik ekranlı telefonlarda fotoğraf ve video kayıt sorunlarını temelli çözüyor. Aksesuarlar bulunan deklanşör tuşu sayesinde aynı fotoğraf makinelerinde olduğu gibi hem odaklama hem de fotoğraf çekme işlevini görüyor. Ayni zamanda cihazın üst konumunda bulunan “zoom tekerleği” sayesinde ekrandan büyütme işlemi yerine tekerleği kaydırarak kolayca “zoom in” ve “zoom out” yapabiliyoruz.

Ülkemizde 300 TL civarında bir fiyattan satışa çıkan LG Cam Plus 1200 mAh ek batarya seçeneği ile de kullanıcılara oldukça faydalı olacak gibi görünüyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli