GTA V İçin Pokemon Modu Geldi

Sıradaki içerik:

GTA V İçin Pokemon Modu Geldi

e
sv

WhatsApp Belge Gönderme

WhatsApptan Belge Gönderme

WhatsApp belge gönderme; Merhaba sevgili okurlarımız. Bugün sizlere WhatsApp’ın yeni getirdiği bir özellik hakkında bilgilendirme yapacağız. WhatsAp, dün OTA üzerinden yayınladığı güncelleme ile artık kullanıcıların birbirine WhatsApp üzerinden belge gönderme seçeneğini aktif etti. Detaylar haberimizde.

WhatsApp Belge Gönderme

 

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, son zamanlarda yeni özelliklerini devreye sokmaya başladı. Geçtiğimiz haftalarda uygunsuz içerik gönderen kullanıcıların hesaplarını şikayetler üzerine tamamen kapatılabileceğini söyleyen WhatsApp yetkilileri, dün OTA üzerinden yayınladıkları bir güncelleme ile artık WhatsApp üzerinden kullanıcıların birbirine belge gönderme seçeneğini aktif etti.

WhatsApp’ın yaptığı bu güncelleme sonrasında Android ve IOS kullanıcıları birbirlerine pdf., doc. ve xlx. uzantılı dosyaları kolaylıkla gönderebilecek.

İphone için geçerli olan iCloud, OneDrive ve Dropbox depolama alanlarında yer alan dosyaları kullanıcılar seçerek gönderebilecek. iPhone’un kapalı bir sistem olmasından dolayı direkt olarak iPhone içindeki bir dosyayı kullanıcılar maalesef birbirlerine gönderemeyecekler.

WhatsApp Belge Nasıl Gönderilir?

Whatsapp üzerinden mesajlaşırken, mesaj yazdığınız kısımda bulunan ikon işaretlerinin yanında ki ATAÇ işaretine tıkladıkdan sonra alt görseldeki yolu izleyebilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli